תזונאית לחיות מחמד

למה אני צריך תזונאית לחיות מחמד?

אם הגעתם לאתר שלי ואתם קוראים את המאמרים, אז אני בטוחה שאתם יודעים שתזונה טובה היא הבסיס לחיים בריאים. אבל, האם אתם יודעים ממה מורכבת תזונה טובה? ואיך מרכיבים אחת כזאת עבור חיות המחמד שלכם? כתזונאית לחיות מחמד, אני כאן בכדי לחלוק את הידע שלי אתכם.

 

"מדוע אני צריך תזונאית לחיות מחמד?"

אתם בטח שואלים את עצמכם את השאלה הזו. ואכן היא שאלה חשובה!

התשובה שלי היא פשוטה – לכל בעל חיית מחמד יש שאלות לגבי התזונה של הכלב או החתול שלו. הן יכולות להיות קטנות או גדולות. ספציפיות או כלליות. וזה ברור מאחר שאף אחד לא מצפה שלכולם יהיה ידע זהה כמו שיש לבעל מקצוע בתחום. כמו שאני לא יודעת הכל (או כמעט כלום) על נדל"ן או הבורסה, כך אדם אחר אינו יודע על תזונה של חתולים וכלבים.

לדוגמא, האם ידעתם שהוספת ירקות לתפריט מפחיתה את הסיכון לחלות בסרטן? או שאכילת מזון יבש עלולה להוביל לבעיות חניכיים בעיקר אצל כלבים קטנים וחתולים?

יש כל כך הרבה לדעת!

לדוגמא, הכנת מזון, אחסון, נעכלות, נוגדי חמצון, האכלה בשאריות, מזון יבש ולחתולים, כמה להאכיל…. והרשימה ממשיכה וממשיכה.

 

שינויים קטנים, הבדל גדול

אני כאן בכדי לחלוק אתכם את הידע שלי. אני תזונאית לחיות מחמד בגלל שאני אוהבת חיות וראיתי ממקור ראשון את ההבדל שתזונה נכונה יכולה לעשות עבור כלבה חולה. אני רוצה שחיות המחמד שלכם תהיינה בריאות ויהינו מהמזון שלהן. זה יוכל לקרות רק אם לכם, הבעלים, יהיה המידע לקחת החלטות תזונתיות מושכלות.

זה אפילו לא משנה מה אתם מאכילים כיום – מזון יבש, משומר, אמתי – כל אחד יוכל להרוויח משהו ממידע נוסף.

כתזונאית, המאמינה בתזונה ביתית אמתית (כן, אוכל של בני אדם), אני לא מתכוונת לומר לכם שהאכלה במזון מעובד היא טובה. אבל, אני כן מבינה שמעבר לתזונה ביתית מבושלת אינו אפשרי עבור כולם. עדיין, אני כאן לעזור לכם להבין את תוויות המזון, לבחור מזון מסחרי אחר ולהפחית את החשיפה של חיית המחמד שלכם למזון מעובד. זאת באמצעות שילוב של תזונה אמתית במינון שיתאים לכם.

ישנם המון שינויים קטנים שתוכלו לבצע. כגון, הוספת ירקות ופירות, אפיית חטיפים במקום מסחריים, להחליף ארוחה ביום למזון אמתי, להוסיף תוספים חיוניים ועוד.

תאמינו לי, השינוי הקטן ביותר יוביל לשיפור משמעותי עבור חיית המחמד שלכם.

 

תהיו מעורבים

אני רוצה שתהיו יותר מעורבים בתזונת חיית המחמד שלכם, תשאלו שאלות וקראו. אל תקנו פשוט מזון בשק ושפכו לקערה. לחיית המחמד שלכם מגיעה אותה השקעה בבחירת התזונה שלה כפי שאתם משקיעים בבחירת שלכם.

 

אני כאן בכדי שתשאלו שאלות. אל תחשבו ששום שאלה היא טיפשית או קטנה מדי.

Please follow and like us:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *